PAYLAŞ
Aşağı Kaydır
Anasayfa'ya dön
GELECEĞİN DİJİTAL DENEYİMLERİNE HAYAT VERİYORUZ.

Web Tasarım Yazılımı

Markanızın en değerli dijital yatırımı hiç şüphesiz ki web sitesidir. Çünkü web sitesi marka hikayenizi en doğru şekilde anlatan araçtır. Sunduğunuz ürün ve hizmetleri daha yakından tanımak isteyen kullanıcılar ilk olarak web siteniz ile tanışır. Bu yüzden sitenizin kolay kullanılabilir olması ve hatasız çalışması markanız için hayati bir önem arz eder.

01.

Logo Tasarımı Kurumsal Kimlik

Markanız kullanıcılar üzerinde nasıl bir etki bırakıyor? Ürün yada hizmetinizle müşterilerinize doğru mesajı iletebiliyor musunuz? Bu soruların tüm cevabı markanızın kurumsal kimliğinde gizleniyor. Bu aşamada iş “Logoyu Bir Tık Büyütelim” muhabbetinden çok daha öteye gidiyor tabi.

02.

Marka Oluşumu Yönetimi

Markanızı dijital dünyada temsil etmeye karar verdiyseniz tanışma zamanımız gelmiş demektir. İşe öncelikle markanızın iletişim stratejisini tanımlamakla başlayalım. Bunun için dijital hedeflerinizi en doğru şekilde belirlememiz gerekiyor. Bu andan itibaren Sizin tek yapmanız gereken şey; markanıza yöneltilen sorulara doğru cevaplar vermek.

03.

İnternet Reklamcılığı Sosyal Medya

Takipçilerinizi potansiyel müşterilerinize dönüştürmek için sosyal medya ağları, markanıza eşsiz fırsatlar sunuyor. Ancak bunun için sosyal medyanın dilinden iyi anlamak gerekiyor. Bu dili çoktan çözmüş olduğumuzu belirtmemize sanırım gerek yok. Tech Creative Ajans olarak biz Sosyal Medya İçerik Yönetimi’nde markanızı daha iyi bir poziyonda konumlandırmayı amaçlıyoruz. Böylece markanızın müşterileri ile aracısız olarak anlık iletişim kurabilmesini sağlıyoruz.

04.

Video Prodüksiyon Fotoğraf Çekimi

Yüksek kaliteli görsel içerik, başarılı bir dijital kampanya deneyimi için vazgeçilmezdir. Ve tek bir tuşa basmak sizi profesyonel bir fotoğrafçı yapmaz. Fotoğraf stilinden komposizyona, ışıktan dijital fotoğraf işleme sürecine kadar tüm noktalarda sizin için en iyisini hayata geçiriyoruz.

05.

Projelerinizi hayata geçirelim !

© Tech Creative Agency 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Get in Touch
Close